Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Ustroń: pokonać ból kręgosłupa

Gościem kolejnego spotkania klubu zdrowia prowadzonego przez wolontariuszy filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Ustroniu będzie Stanisław Kubica, rehabilitant z wieloletnim stażem. Wstęp wolny.

Żyjemy w czasach, w których wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Leżąc na kanapie możemy obejrzeć ciekawy film, „spotkać się” z przyjaciółmi, nawet zrobić zakupy w warzywniaku! Jednak taki siedzący tryb życia jest zabójczy dla naszego kręgosłupa.

Na bóle pleców uskarża się ponad połowa Polaków. O ich przyczynach, skutkach i profilaktyce będzie mówił na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Ustroniu Stanisław Kubica, rehabilitant z trzydziestoletnim stażem. Doradzi uczestnikom, jak traktować kręgosłup, by służył jak najdłużej. Na spotkaniu dowiemy się m.in., jak wykonywać codzienne czynności – siadać, wstawać z łóżka, podnosić ciężary – by jak najmniej obciążać przy tym kręgosłup.

Dodatkiem do prelekcji będzie degustacja zdrowych potraw oraz możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych.

Marcowe zajęcia Klubu Zdrowia w Ustroniu odbędą się w środę, 26 marca, o godzinie 17:30 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Partyzantów 2. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij