Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Ustroń

Ustroń: pokonać ból kręgosłupa

20.03.2014, Kluby zdrowia

Gościem kolejnego spotkania klubu zdrowia prowadzonego przez wolontariuszy filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Ustroniu będzie Stanisław Kubica, rehabilitant z wieloletnim stażem. Wstęp wolny.

Żyjemy w czasach, w których wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Leżąc na kanapie możemy obejrzeć ciekawy film, „spotkać się” z przyjaciółmi, nawet zrobić zakupy w warzywniaku! Jednak taki siedzący tryb życia jest zabójczy dla naszego kręgosłupa.

Na bóle pleców uskarża się ponad połowa Polaków. O ich przyczynach, skutkach i profilaktyce będzie mówił na najbliższym spotkaniu Klubu Zdrowia w Ustroniu Stanisław Kubica, rehabilitant z trzydziestoletnim stażem. Doradzi uczestnikom, jak traktować kręgosłup, by służył jak najdłużej. Na spotkaniu dowiemy się m.in., jak wykonywać codzienne czynności – siadać, wstawać z łóżka, podnosić ciężary – by jak najmniej obciążać przy tym kręgosłup.

Dodatkiem do prelekcji będzie degustacja zdrowych potraw oraz możliwość wykonania prostych badań profilaktycznych.

Marcowe zajęcia Klubu Zdrowia w Ustroniu odbędą się w środę, 26 marca, o godzinie 17:30 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Partyzantów 2. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Śląski
Filia Ustroń
ul. Długa 49
43-450 Ustroń

Nr konta bankowego:
73 2030 0045 1110 0000 0334 5000

Kierownik: Henryka Troszok
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 600 816 760

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij